Майбутнє без папірця: з 7 січня 2018 року в СК «Арсенал Страхування» можна придбати «Електронний поліс ОСАГО»

3 хв. 02 лютого 2018
Майбутнє без папірця: з 7 січня 2018 року в СК «Арсенал Страхування» можна придбати «Електронний поліс ОСАГО»

29 січня 2018 року стартувала атестація страхових компаній, на готовність до використання «Промислового майданчика «Підсистеми Електронний поліс» Центральної Бази Даних (ЦБД) МТСБУ. СК «Арсенал Страхування», в числі перших 3-х страховиків, отримала позитивний результат про проходження Атестації від офіційного технічного партнера Бюро - компанії «КітСофт».

Протягом останнього року була виконана величезна робота, як з боку страховиків, так і з боку МТСБУ, що в кінцевому підсумку, уможливило реалізацію найбільшого проекту в сфері страхування ОСЦПВ, з тих пір, як цей вид став обов'язковим.

Електронний поліс ОСАГО буде доступний для українських водіїв вже з 07 лютого 2018 року. Тепер, маючи електронний договір, водієві не обов'язково мати при собі його паперову версію. Перевірка валідності поліса буде здійснюватися співробітниками Національної поліції за реєстраційним номером автомобіля, або за номером самого договору. Сама перевірка буде здійснюватися в режимі онлайн за допомогою планшетного комп'ютера.

Паперовий поліс буде обертатися паралельно з електронним протягом року, і буде мати рівну з ним юридичну силу. Згодом, після закінчення заявленого періоду, договір ОСАГО можна буде придбати виключно в електронній формі.

Довідка про компанію:

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-ic.ua) - компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1,3 млн. грн. Середній термін виплат по масовим збиткам не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні новини та статті