Київська дитяча футбольна команда «Міленіум» привітала СК «Арсенал Страхування» з Днем народження!

09.12.2016
Київська дитяча футбольна команда «Міленіум» привітала СК «Арсенал Страхування» з Днем народження!

9 грудня, одинадцять років тому, у далекому 2005 році з ініціативи досвідчених спеціалістів розпочалася історія СК «Арсенал Страхування». А сьогодні, після багатьох років успішної діяльності на страховому ринку країни, нам виповнилося одинадцять! Створити особливу атмосферу цього дня допомогло привітання від наших маленьких улюбленців – дитячої футбольної команди «Міленіум».

Неочікуваний приїзд юних спортсменів став справжнім сюрпризом для всього офісу. Що за гамір? Виглядаємо зі своїх кабінетів, а коридором крокує дитяча команда в зеленій спортивній формі, яку не так давно подарувала наша компанія. Хлопчики та їхній тренер приїхали привітати СК «Арсенал Страхування» з 11-річчям, побажали успішного розвитку, висловили вдячність за підтримку та подарували чудовий атрибут – м’яч для нашої футбольної команди і смачний тортик з логотипом компанії. В свою чергу, Голова Правління Сергій Авдєєв подякував за вітання і сказав, що колись ми всі неодмінно зустрінемось на Чемпіонаті Європи з футболу ;)

Ми вдячні всім нашим партнерам, колегам і цим молодим, повним сил футболістам за вітання. Ранковий візит змусив замислитися про багато речей та вкотре переконатися, що наша діяльність поза межами страхового ринку – така ж важлива, як основна справа. Зосереджувати увагу на різних соціальних потребах, брати участь у благодійних акціях та підтримувати тих, хто справді цього потребує – це власне бачення і філософія компанії, якої ми дотримуємося.

Неодмінно, бумеранг добра – існує. Коли робиш щось хороше для інших, то воно обов’язково повернеться до тебе. Бо до нас повернулося якнайкраще: дитячими усмішками, сміливими голосами і якоюсь неймовірно-чарівною пеленою дитячої щирості. Здається, це чудовий старт для нового професійного року!

Останні публікації
про все