Форум зі страхування: Голова Правління СК «Арсенал Страхування» Сергій Авдєєв про ринок страхування на порозі змін

4 хв. 14 вересня 2016
Форум зі страхування: Голова Правління СК «Арсенал Страхування» Сергій Авдєєв про ринок страхування на порозі змін

Сьогодні в Києві відбувся Форум зі страхування, де зібрались керівники, фінансові директори, HR-менеджери та керівники служб закупівель найуспішніших страхових компаній країни. Організаторам форуму, команді «Risk&Life Consulting», вдалося зібрати понад 100 учасників та в межах цієї події обговорити найважливіші питання на ринку страхування.

Форум складався із двох блоків – стратегічного та практичного. В першій частині відбулася панельна дискусія про стан страхового ринку України в 2016 році. Учасниками дискусії стали особи, що займають керівні посади в ТОП-ових страхових компаніях. Під час розмови вдалося дізнатися про те, як змінилася вартість страхування за останній рік, обговорити бюджетні тенденції сучасного клієнта та зробити прогноз бюджету на страхування у 2017 році. Голова Правління СК «Арсенал Страхування» Сергій Авдєєв також взяв участь у дискусії та озвучив свої міркування з приводу ринку страхування, який зараз знаходиться на порозі змін.

Наступним важливим пунктом стала дискусія про введення обов’язкового медичного страхування в Україні, в якій Генеральний директор Федерації страхування України Галина Третьякова і Народний депутат ВРУ Олексій Кириченко висловили всі плюси та мінуси нововведення.

Другий блок порадував чималою кількістю практичних кейсів, спікерами яких стали ті HR менеджери, котрі самі користуються послугами корпоративного медичного страхування. На обговорення були винесені такі питання: програми, опції, послуги медичного страхування на території офісу, зміна страхової компанії, нововведення на ринку страхування.

Для СК «Арсенал Страхування» участь у такого роду заходах – це ще одна можливість візуалізації своїх знань і досвіду, а також змога на практиці простежити за тенденціями, запитами, настроями у сучасній сфері страхування.

Останні новини та статті