ДТП внаслідок ожеледиці: СК «Арсенал Страхування» виплатила 450 тис. грн. клієнту за договором КАСКО

27.12.2016
ДТП внаслідок ожеледиці: СК «Арсенал Страхування» виплатила 450 тис. грн. клієнту за договором КАСКО

Нещодавно СК «Арсенал Страхування» виплатила 450 000 грн. своєму клієнту у зв’язку з ДТП. Подія відбулася на 77 км траси Київ-Харків. Керуючи автомобілем, внаслідок поганих дорожніх умов (снігу та ожеледі), водій BMW X5 не впорався з керуванням та здійснив наїзд на відбійник. На щастя, власник авто не постраждав.

Згідно з оцінкою збитків експертами СТО та умовами договору КАСКО «All Risks», що був укладений із клієнтом, СК «Арсенал Страхування» здійснила виплату у розмірі 450 000 грн. на відновлення транспортного засобу.

Завдяки полісу страхування нашому клієнту вдалося швидко отримати компенсацію за розбитий автомобіль. Програма КАСКО «All Risks» – це гарантія повного захисту від будь-яких випадковостей, навіть якщо ДТП трапилося з вашої вини.

ОСНОВНІ УМОВИ СТРАХУВАННЯ КАСКО:

- Ремонт на авторизованому СТО. Будьте впевнені у якості автосервісу, що обслуговує Ваш автомобіль!

Будь-який водій на законних підставахНе важливо, хто знаходився за кермом під час настання страхової події: Ви, Ваш чоловік, або навіть подруга, – за наявності водійського посвідчення, страховий договір залишається дійсним.

- Виплата відшкодування без урахування фізичного зносу. З часом Ваше авто «зношується», – а ми відшкодуємо вартість нових запасних частин.

Неагрегатна страхова сумаСкільки б у Вас не було аварій і відшкодувань при страхових випадках, Ви отримаєте всю суму страхового відшкодування без врахування попередніх виплат.

Останні публікації
про все