Довіра - запорука любові та відданності

4 хв. 01 вересня 2015
Довіра - запорука любові та відданності

Прийшовши додому після важкого робочого дня, Віра звично акуратно прочинила вхідні двері та протиснулася у власний передпокій.

Зазвичай, як тільки вона вставляла ключі в замок, до дверей підбігав її улюблений кіт Афанасій та радісно починав вітати свою хозяйку.

Цього разу в квартирі стояла тиша. Це одразу насторожило молоду хозяйку, швидко знявши взуття, вона пройшла на кухню, а потім у вітальню та почала кликати кота, але він не відповідав. Тоді, дівчина в надії обшукала спальню, та в кутку кімнати, під ліжком вона побачила Афанасія. Він важко дихав та дивився в одну точку. На люблячу хозяйку кіт ніяк не відреагував. Дівчина взяла котика на руки та побачила, що ніс та губи кота не природно бліді. Віра зрозуміла, що не можна ні хвилини зволікати. Її шотландський висловухий був у небезпеці.

За місяць до цього, знайомі порекомендовали дівчині придбати нову послугу – Програму ветеринарного страхування «Від носика до хвостика». Дівчина настільки любила свого кота, що з радістю оформила дану програму. Вона довірила турботу про свого улюбленця СК «Арсенал Страхування».

У критичній ситуації, не розгубившись, схопивши Афанасія на руки, Віра помчала в найближчу ветеринарну клініку. Коту був поставлений серйозний діагноз – набряк легенів. Якби власниця принесла тваринку пізніше, можливо, їй вже ніхто б не зміг допомогти…

Нашому герою пощастило, оперативні злажені дії ветеринарів врятували йому життя, та вже через тиждень котик повернувся до повноціного котячого життя. І це диво!

«СК «Арсенал Страхування» не чарівниця, але, в свою чергу, покрила витрати Віри, пов'язані з лікуванням тварини. Чому й сама Віра, і здоровий Афанасій дуже раді.

А кому Ви довіряєте турботу про свого улюбленця?

Розділіть з нами відповідальність за здоров'я Вашого улюбленця!

Останні новини та статті