Добровільне Медичне Страхування: чи використовуєш ти всі свої можливості?

13.05.2016
Добровільне Медичне Страхування: чи використовуєш ти всі свої можливості?

Який ринок страхування у розвинених країнах?

Всі ми прагнемо жити у високорозвиненій країні, з хорошою економікою та високими стандартами життя. Якщо простежити за розвитком передових країн світу, то можна побачити, що в жодній з них процес економічного становлення не проходив без участі ринку страхування. Погляньмо на Велику Британію, історія досвіду страхування там становить близько 300 років. Тільки уявіть собі, ще у 18 столітті якийсь громадянин Англії міг прийти і застрахувати, приміром, своє майно він непередбачуваних ризиків. Далі у списку стоять не менш «сильні» країни: Франція, Німеччина, Італія. Система страхування в них доведена майже до бездоганності, а громадяни чітко усвідомлюють, що це є запорукою їхньої безпеки та добробуту.

Що таке Добровільне Медичне Страхування?

В основному, медичне страхування поділяється на два різновиди: обов’язкове (ОМС) і добровільне (ДМС). Перше відбувається на державному рівні: регламентується законами держави, поширюється на всіх громадян країни, не є комерційним і не залежить від страхових внесків. На жаль, в Україні ще немає практики використання ОМС, відповідно, якщо з людиною трапляється інцидент, пов'язаний з її здоров’ям, фінансова підтримка з боку держави – відсутня. Як же захистити себе чи своїх близьких в таких випадках? Саме тому існує ще один різновид медичного страхування – добровільне. ДМС передбачає захист громадян, при втраті здоров’я чи потреб для додаткового лікування. Основна його мета – цілковита гарантія того, що людині компенсують витрати на медичні послуги.

Працюєш в компанії? Нехай про тебе подбають.

ДМС для корпоративних клієнтів

СК «Арсенал Страхування» пропонує свої послуги організаціям з різною кількістю персоналу, але в основному це колективи з чисельністю від 10-20 співробітників. Роботодавець заключає договір по медичному страхуванню своїх працівників, обираючи певний спектр послуг. Така угода вигідна для всіх: для компанії – це показник солідності і поваги до персоналу, для працівників – мотивація, економія коштів та безпека. Ми пропонуємо низку найрізноманітніших послуг, з яких ви можете скомпонувати власну програму, обравши ті опції, що Вам потрібні:

  • Швидка допомога
  • Невідкладний та плановий стаціонар
  • Амбулаторно-поліклінічне лікування
  • Стоматологія
  • Вакцинація та вітамінізація
  • Плановий візит лікаря в офіс та профогляд
  • Офісна аптечка; корпоративний ліміт на виключення
  • Діагностика та лікування вперше виявлених критичних захворювань та ін.

Як діє схема страхових виплат?

Докладніше зрозуміти, як працює схема страхових виплат потерпілому, можна, уявивши таку ситуацію. Припустимо, Ви є працівником компанії, чисельністю в 50 осіб і щомісяця сплачуєте певну суму для медичного страхування. Якщо з Вами раптом трапляється певний інцидент, пов'язаний зі здоров’ям, то потрібні кошти на лікування вилучаються з загальної суми всіх страхових внесків. Відповідно, непередбачувані фінансові витрати не застануть зненацька, адже ДМС передбачає Ваш захист.

Більшість гравців ринку медичного страхування відмовляються укладати договори з малими організаціями, бо при виникненні великої страхової події хоча б у однієї людини, відразу нівелюється весь страховий платіж за договором і він стає збитковим. Та ключовою пропозицією СК «Арсенал Страхування » в таких випадках є страхування всього штату, що працює в поточний місяць, навіть якщо це 5-7 осіб.

ДМС для приватних клієнтів

Ще одним варіантом ДМС є медичне страхування для фізичних осіб.

На даному етапі наша компанія розглядає можливість більш масштабного прийняття клієнтів на страхування за програмами ДМС окремих фізичних осіб. Однак сьогодні ми укладаємо договори медичного страхування з фізичними особами лише в виняткових випадках, коли володіємо достовірною для нас інформацією про їх страховий історії по ДМС в попередні періоди, маємо можливість оцінити поточний стан здоров'я нашого клієнта.

Прикладом однієї з таких ситуацій є страхування окремих співробітників нашого корпоративного клієнта, який з економічних причин змушений був відмовитися від пролонгації корпоративного договору по ДМС на новий страховий період. Однак якщо окремі співробітники добровільно виявили бажання продовжувати бути застрахованими в нашій компанії за свої кошти, то в такому випадку ми приймаємо їх на страхування. Як правило, з таким проханням до нас звертаються особи, які хотіли б бути застрахованими за ВІП програмами, обслуговуватися в дорогих приватних клініках країни.

Такі програми при страхових сумах в 200-400 тис. грн можуть коштувати близько 25-50 тис. грн і в своєму наповненні мати не тільки ризикові, але і умовно звані мало ризикові опції: профілактичні огляди і масажі, вакцинацію, вітамінізацію, стоматологічні послуги, корекцію зору. У страховій практиці, в основному, на ці позиції встановлюються окремі ліміти в межах 1-10 тис. грн на опцію.

СК «Арсенал Страхування» — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Загалом, більше ніж 70 корпоративних клієнтів співпрацюють з СК «Арсенал Страхування» по різноманітних програмах медичного страхування, за якими застраховано більше ніж 42 000 чоловік. Детальніше ознайомитися з нашими пропозиціями Ви можете, перейшовши за посиланням.

Останні публікації
про все