Дитинство не відміняється! СК «Арсенал Страхування» на варті батьківського спокою

3 хв. 27 вересня 2016
Дитинство не відміняється!
СК «Арсенал Страхування» на варті батьківського спокою

Для хлопчика, який проживає в зоні АТО, де вже давно забулося слово «спокій», і кожен день лякає невідомим, поїхати на два тижні у літній табір – було справжнім подарунком. Завдяки благодійному фонду «За право на життя», що організував поїздку на відпочинок, одинадцятирічному малюку хоч на малий період вдалося знову відчути, що таке мирне, щасливе дитинство.

14 днів в літньому таборі «Лісова Застава», неподалік від Києва, промайнули як одна мить. Відпочинок був насичений позитивними враженнями, у хлопчика з’явились нові друзі та історії. Однак, в останній день зміни, повертаючись до свого корпусу, юнак упав на руку. Спочатку біль був майже невідчутний, тому він вирішив не турбувати даремно дорослих, але на ранок з’явився набряк. Після повернення додому, батьки побачили травму, і одразу відвели сина до лікарні, де йому поставили невтішний діагноз – перелом руки.

Після огляду був назначений курс лікування, а для батьків хлопця це чималі затрати. На щастя, під час відпочинку діти були колективно застраховані від нещасного випадку страховою компанією «Арсенал Страхування». Тому батьки хлопчика звернулись з повідомленням про страхову подію, і в найкоротші терміни компанія виплатила 4000 грн., які були потрібні для лікування.

СК «Арсенал Страхування» - будьте спокійними за своїх дітей, навіть на відстані.

Останні новини та статті