Цінуйте і бережіть головне!

28.04.2015
Цінуйте і бережіть головне!

Ця сумна, але життєва історія сталася з 58-річним батьком Максима - Андрієм Миколайовичем з Києва.

У травні минулого року, в одному з відділень Правекс-Банку, Максим купив своєму батькові страховку - Програму комплексного страхування від нещасних випадків і страхування на випадок хвороби. Вартість страховки склала 500 грн. Він і не припускав, що через деякий час йому доведеться зіткнутися з дією страхового захисту.

У вихідний день, в середині березня, родина Максима, як і багато інших сімей навесні, вирішили провести за приведенням у належний вигляд газону у дворі свого будинку. Завжди бадьорий і активний Андрій Миколайович займався прибиранням території. Раптово йому стало погано. Він відчув сильний давляче-пекучий біль в області грудної клітини, його обдало рясним холодним потом.

Максим з близькими не чекали ні хвилини - вони викликали швидку допомогу. Лікарі поставили серйозний діагноз - гострий інфаркт міокарда, і терміново госпіталізували Андрія Миколайовича...

Завдяки злагодженим діям сім'ї та медичного персоналу, саме в перші хвилини того, що сталося, батько Максима одужує.

«У квітні 2015 р. родичі Андрія Миколайовича звернулаия в нашу Компанію із заявою про настання страхової події. Надали всі необхідні документи і, в рамках оформленої Програми страхування, ми здійснили виплату у розмірі 35 000 грн. Перебування в стаціонарі і медикаментозне лікування зараз досить дороге. Ми дуже сподіваємося, що ця сума допоможе родині в такий відповідальний момент їхнього життя», - коментує Директор Департаменту альтернативних продажів СК «Арсенал Страхування», Олена Суторміна.

«На ринку України зараз складно знайти індивідуальну медичну страховку. А якщо й пощастить знайти, то ціна цієї страховки буде значною. Тому, ми розробили Програму «Здоров'я», яка покриває такі серйозні захворювання, як інфаркт, і при цьому кожна людина може дозволити собі її придбати.»

Основні переваги Програми «Здоров'я»:

 • без проходження медичного огляду перед страхуванням;
 • територія дії - ВЕСЬ світ (!);
 • розмір захисту здоров'я в 100 разів більший від страхового платежу;
 • виплата протягом 5 днів (з моменту подачі всіх документів) та ін.

Програма «Здоров'я» успішно продається в мережах наших Партнерів. Перший поліс був виписаний 31 грудня 2013, в рамках спільного з Правекс-Банком соціального проекту - «Подбай про найцінніше». За період проекту найцінніше нам довірили понад 100 тис. Клієнтів.

 

Ви просто повинні це знати!

Інфаркт - одна з найпоширеніших хвороб сучасності. В останні десятиліття намітилася тенденція до зниження віку людей, які перенесли інфаркт. Хвороба стрімко «молодіє». Групу ризику становлять чоловіки, при чому зазначено, що сьогодні інфаркт міокарда у 30-річних не така вже рідкість. Жінки до 50 років практично не схильні до захворювання, але з настанням клімактеричних змін, гормони, що захищають судини від атеросклерозу знижують свій вплив на жіночий організм. У жінок старше 50 років інфаркт міокарда зустрічається частіше, ніж у чоловіків того ж віку.

Причини:

Основна причина інфаркту міокарда - атеросклероз, яким в більшій чи меншій мірі хворіє все населення Землі. Крім того, ризик інфаркту міокарда зростає, якщо існують нижченаведені чинники:

 • чоловіча стать;
 • спадковість. Наявність інфарктів або мозкових інсультів у прямих родичів (батьків, бабусь, дідусів), особливо у віці до 55 років;
 • вміст холестерину в крові понад 5ммоль / л або більше 200мг / дл;
 • гіподинамія і надлишкова маса тіла;
 • куріння - основне з найнебезпечніших факторів;
 • підвищений артеріальний тиск (понад 140/90 мм рт. ст.);
 • захворювання на цукровий діабет.

Симптоми:

Симптоми Інфаркту можуть бути різні, але основний з них - сильний біль в середині грудної клітини, не проходить навіть у стані повного спокою. Відчуття можуть бути давлячі, жгучі, здавлюють, віддаються в різні частини тіла. Біль нагадує симптоми стенокардії, однак вона більш яскраво виражена, виникає в основному не при фізичних навантаженнях, а в стані спокою. Інфаркт міокарда може викликати блювоту або нудоту, утруднення дихання і перебої в роботі серця. Але нерідкі випадки, коли людина переносить інфаркт, зовсім цього не помітивши. Безбольові форми інфаркту особливо часто зустрічаються у хворих на цукровий діабет.

При найменшій підозрі виникнення інфаркту міокарда слід негайно почати лікування. Для цього хворий повинен бути госпіталізований в реанімаційне відділення. Тільки в умовах стаціонару можливо протягом перших годин хвороби відновити кровотік, розчинивши новостворений тромб і запобігти утворенню нових згустків.

Щоб запобігти, необхідно:

 • Вести здоровий спосіб життя (мати адекватну фізичну активність не менше 30 хвилин, 5 разів на тиждень).
 • Не палити.
 • Дотримуватися раціонального харчування: їжте повільно, відведіть для кожного прийому їжі по півгодини, відмовляйтеся від добавок; три рази на день з обов'язковим сніданком. Якщо Ви відчуваєте голод в проміжках між сніданком і обідом, обідом і вечерею, встановіть час для додаткового прийому їжі.
 • Додатковий прийом їжі повинен включати низькокалорійні продукти, зокрема, овочі та фрукти. Уникайте їжі, яка містить багато цукру і жиру. Обмежте вживання солі і цукру, віддавайте перевагу харчовим продуктам, що містять крохмаль (хліб з пшеничного борошна грубого помелу, картопля, рис та ін.). Зменшуйте порції м'ясних страв і віддавайте перевагу знежиреним молочним продуктам або продуктам з низьким вмістом жирів.
 • Контролюйте вагу.
 • Контролюйте артеріальний тиск (мати АТ нижче 140/90 мм. Рт. Ст.): перевіряйте АТ не рідше одного разу на місяць. Якщо АТ вище, ніж 140/90 мм. рт. ст., його необхідно знижувати. Постійно приймайте ліки, призначені Вам лікарем (відмова від прийому антигіпертензивних засобів становить реальну загрозу для життя).
 • Дотримуйтесь режиму праці та відпочинку;
 • Уникайте стресових ситуацій: не поспішайте діяти, коли на Вас впливають стресові фактори; (Прогуляйтеся кілька хвилин, побудьте на самоті або поспілкуйтеся з близькими для Вас людьми. Навчіться розслаблятися і, якщо дозволяє ситуація, - сядьте або ляжте, дайте м'язам розслабитися, подумки зосередьтеся на якому-небудь заспокійливому образі (спокійне море, блакитне небо, шелест листя на деревах і т. д.). Постійне тренування забезпечить можливість миттєвого розслаблення, яке в свою чергу призведе до зниження артеріального тиску. До поєднання несприятливих факторів, як правило, до розвитку інфаркту міокарда призводять не один і навіть не два окремо взятих факторів ризику. Як правило, має місце несприятливий вплив декількох одночасно діючих факторів, із зростанням числа яких ризик розвитку інфаркту міокарда.

Якщо Ви або Ваші близькі перенесли гостре судинне захворюваня - пам'ятайте:

Це не вирок! Варто повноцінно жити далі!

Необхідно регулярно відвідувати свого лікаря (кардіолога або невролога)

Будьте здорові і цінуйте Головне!

Останні публікації
про все