«Арсенал Страхування» виходить на ринок авіаційного страхування України

01.02.2016
«Арсенал Страхування» виходить на ринок авіаційного страхування України

Нацкомфінпослуг видала страховій компанії «Арсенал Страхування» три нові безстрокові ліцензії на страхову діяльність. Про це йдеться у розпорядженні Нацкомфінпослуг №58 від 12.01.2016 року. З 12 січня страховик отримав право на здійснення обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації, добровільного страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника), а також ліцензію на страхування повітряного транспорту (авіакаско).

Згідно даних Нацкомфінпослуг обсяг ринку обов'язкового авіастрахування в Україні за 9 місяців 2015 року становив 389, 7 млн.грн. або ( 10,4 % в портфелі обов'язкових видів), а добровільного страхування авіакаско і авіавідповідальність - 14,9 млн. грн. і 8,5 млн. грн. відповідно.

«Ринок авіаційного страхування досить специфічний і вузький, однак ми бачимо певну нішу і для себе. У нас є кілька великих потенційних клієнтів, що в принципі і підштовхнуло нас до отримання даних ліцензій. Це державні підприємства.

Наступним кроком ми плануємо участь у державних закупках. Я вважаю, що поява на ринку авіаційного страхування ще одного гравця призведе до якісного поліпшення цінових пропозицій. Ми завжди виступали за прозорий бізнес і в якості головного інструмента конкурентної боротьби бачимо чесний підхід при формуванні ціни для клієнта, особливо якщо цим клієнтів є державне підприємство » - коментує Сергій Авдєєв, Голова Правління компанії .

Отримання нових ліцензій дозволить компанії «Арсенал Страхування» вийти на національний ринок страхування авіаційних ризиків та запропонувати авіаперевізникам і власникам авіапарків конкурентні умови і надійне страхове і перестрахувальне покриття. У компанії повідомили, що дані ризики планується перестраховувати за посередництва Ллойдівських брокерів на Європейському та Ллойдівському перестрахувальному ринку.

За словами Сергія Авдєєва, з приходом нового складу Комісії істотно спростився процес отримання ліцензій, незважаючи на те, що сама процедура їх видачі не змінилася. - «Нові ліцензії були отримані нами в мінімально можливі терміни згідно чинного регламенту. Тому ми, як і інші учасники страхового ринку, задоволені позитивними змінами у ставленні Регулятора до страховиків», - заявив Сергій Авдєєв.

На сьогоднішній день компанія має 28 ліцензій на право здійснення добровільних та обов'язкових видів страхування, а також планує і надалі розширювати спектр своїх послуг у перспективних сферах.

Останні публікації
про все