Арсенал Страхування» відшкодувала збитки водієві автомобіля, що постраждав від вибуху в житловому будинку в Одесі

08.08.2016
Арсенал Страхування» відшкодувала збитки водієві автомобіля, що постраждав від вибуху в житловому будинку в Одесі

СК «Арсенал Страхування» врегулювала збиток, нанесений автомобілю ударною хвилею від потужного вибуху в житловому будинку Одеси. В результаті було зруйновано житло і припарковані неподалік автомобілі. Інцидент стався в кінці травня.

В одній з квартир житлового будинку в Одесі стався потужний вибух. На жаль, постраждали 5 осіб, і одна людина загинула. Очевидці негайно повідомили про жахливий інцидент пожежну службу, швидку медичну допомогу та поліцію. Оперативні бригади вчасно прибули на місце інциденту і зробили все, що було в їхніх силах, щоб зупинити пожежу і надати невідкладну медичну допомогу постраждалим. Працівники ГУ НП встановили, що причиною інциденту був вибух газового котла в одній з квартир.

За попередніми даними, вибухова хвиля була такою потужною, що пошкодила близько 7 сусідніх квартир. Обгорілі стіни, уламки будівлі, розбиті вікна, всюди скло – таке сумне видовище побачили власники квартир, які поверталися до затишного будинку, а застали – страшні руїни.

Також вибухова хвиля зачепила два автомобілі, припарковані на іншій стороні вулиці. Одним з власників пошкоджених авто був клієнт СК «Арсенал Страхування», який застрахував свій автомобіль Hyundai Elantra за програмою КАСКО «Все Включено».

За оцінками експертів СТО, офіційного дилера Hyundai, сума збитку склала 150 тис. грн. Згідно з умовами договору КАСКО, встановлена нульова франшиза, тому власник отримав виплату на відновлення автомобіля в повному обсязі.

На жаль, в Україні ще не стало нормою страхування свого житла і майна, а це могло б допомогти уникнути фінансових труднощів в подібних ситуаціях, наприклад, як нашому клієнту.

Детальнішу інформацію про програми КАСКО читайте за посиланням: https://arsenal-ic.ua

Останні публікації
про все