«Арсенал Страхування» перераховує 10% від всіх полісів ОСЦПВ в благодійний фонд «Таблеточки»

2 хв. 01 грудня 2019
«Арсенал Страхування» перераховує 10% від всіх полісів ОСЦПВ в благодійний фонд «Таблеточки»

Спільно з БФ «Таблеточки» страхова компанія «Арсенал Страхування» запустила благодійний проект. Тепер 10% від вартості кожного поліса «Автоцивілки» придбаного онлайн буде направлено до фонда. Щомісяця кошти будуть перераховуватися на цільову допомогу дітям.

Оля Кудиненко, засновниця благодійного фонду «Таблеточки»: «Кожен партнер дає нашому фонду можливість реалізовувати насправді масштабні проекти і наближає нас до майбутнього, в якому жодна дитина в Україні не вмирає від раку на початку свого життя. Я вдячна компанії «Арсенал Страхування» за співпрацю і вірю, що об'єднавшись, ми зможемо перемогти дитячий рак».

Марина Авдєєва, керуючий акціонер: «Застрахуватися - значить захистити, убезпечити себе і тих, хто поруч. На жаль, в житті трапляються ситуації, від яких не застрахуєшся - діти хворіють. А ось що в наших силах - так це підтримати малечу у боротьбі за здоров'я і життя. «Арсенал Страхування» і «Таблеточки» пов'язує давня дружба, яку ми вирішили розширити і надати просту можливість допомогти і нашим клієнтам».

«Автоцивілка» (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Це продукт для безпеки тих, хто поруч – коли ви купуєтейого ви захищаєте себе і тих, кому сьогодні з вами по дорозі. Оформити поліс «Автоцивілки» онлайн можна на сайті arsenal-ic.ua.

Про компанію

СК «Арсенал Страхування» входить у ТОП-3 найбільших страхових компаній України і є №1 серед страховиків із українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 2 млн грн. Середній термін виплат за масовими збитками не перевищує 5-ти робочих днів. Партнерами української компанії є провідні європейські перестраховики - HannoverRe, PolishReinsuranceCompany, SCOR SE, Gen.

arsenal-ic.ua

facebook

 

 

Вам може бути цікаво:

Останні новини та статті