Акціонери «Арсенал Страхування» збільшать статутний капітал страховика на 38%

7 хв. 02 серпня 2016
Акціонери «Арсенал Страхування» збільшать статутний капітал страховика на 38%

Акціонери страхової компанії «Арсенал Страхування» прийняли рішення про збільшення статутного фонду відповідно до нових вимог регулятора.

Перший етап процедури, завершення якого очікується до кінця жовтня 2016 року, передбачає докапіталізацію на 21,5 млн. грн. Таким чином, за рахунок додаткових внесків акціонерів, статутний капітал буде збільшений на 38% з 55,9 млн. грн. до 77,4 млн. грн.

У компанії твердять, що внаслідок збільшення капіталу, за рахунок внесення коштів акціонерів «живими грошима», істотно збільшиться покриття страхових резервів ліквідними активами, що в свою чергу спричинить за собою ще більше підвищення платоспроможності страховика.

– «Не дивлячись на те, що фактичний запас платоспроможності нашої компанії завжди перевищував нормативний, керуючими акціонерами було прийнято рішення докапіталізувати статутний фонд», – повідомив Голова Правління СК «Арсенал Страхування» Сергій Авдєєв. – «Це рішення було викликане не тільки новими вимогами Нацкомфінпослуг, а й бажанням акціонерів відповідати міжнародним стандартам ведення бізнесу, що, в кінцевому підсумку, є підтвердженням фінансової стійкості компанії».

«Арсенал Страхування» (arsenal-strahovanie.com) - компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 900 тис. грн. Середній термін виплат з масових збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні новини та статті