СК "Арсенал Страхование" - Керівництво
  UA  
 • UA
 • RU
 • EN
 • Зателефонуйте мені
  Відправити
 • Керівництво
 • Ліцензії
 • Структура
 • Звітність
 • Кар'єра
 • Партнери
 • Керівництво
 • Ліцензії
 • Структура

 • Звітність
 • Кар'єра
 • Партнери


 • Керівництво  Менеджмент компанії  Сергій Авдєєв
  Голова Правління  Марина Авдєєва
  Заступниця Голови Правління, керуючий акціонер


  Сергій Авдєєв
  Голова Правління
  Марина Авдєєва
  Заступниця Голови Правління, керуючий акціонер


  Сергій Авдєєв

  Голова Правління

  Народився 04 грудня 1975 року в м. Дніпрорудне, Запорізької області.

  Освіта:

  У 1992 році закінчив ЗОШ № 1 м. Дніпрорудне з золотою медаллю, в 1997 році закінчив економічний факультет Запорізького Державного Університету з Червоним дипломом, має вищу управлінську степінь Executive МВА (2010, Міжнародний інститут Бізнесу, м. Київ).

  Кар‘єра:

  У 1997 - 2012 роках працював у Страховій Компанії «ВЕСКО» (в подальшому, після покупки французькою страховою групой АХА GROUP, СК «АХА Страхування»)

  У 1997 році почав свою трудову діяльність з посади спеціаліста департаменту страхування Страхової Компанії «Вексель - Фінансово-Страховий Альянс» (в подальшому, після перейменування - СК «ВЕСКО»).

  У 2000 году стає Начальником відділу страхування СК «ВЕСКО».

  У 2003 році призначений на посаду директора Запорізької філії СК «ВЕСКО».

  У 2008 році, після завершення угоди з придбання української страхової компанії «ВЕСКО» французькою страховою групою AXA GROUP, приймає пропозицію Компанії організувати і очолити в центральному офісі «АХА Страхування» напрямок по роботі з великими корпоративними клієнтами і брокерами.

  У 2008 - 2012 роках був Заступником Голови Правління - Директором Департаменту корпоративного бізнесу СК «AXA Страхування».

  У 2013 році приймає рішення спільно з іншими членами своєї команди (понад 150 осіб центрального офісу та регіональної мережі) покинути СК «АХА Страхування» та переходить в СК «Арсенал Страхування» на позицію Голови Правління та акціонера Компанії (до цього дня).

  Поява в числі акціонерів і керуючих власників Сергія Авдєєва разом з високопрофесійною командою страховиків докорінно змінила статус Компанії на ринку. Компанія вийшла в ТОП-5 лідерів по КАСКО, значно збільшивши свою ринкову частку, придбала десятки нових акредитацій в провідних Банках країни, в тому числі іноземних, продемонструвала прорив на рівні продажів страхових послуг і якості сервісу. Також на професійному страховому ринку СК «Арсенал Страхування» зайняла авторитетні позиції, зокрема з 2014 року є Головою Ревізійної Комісії МТСБУ і відповідає за забезпечення прозорості, надійність і доцільність витрачання грошових коштів з Фонду МТСБУ.
  Марина Авдєєва

  Заступник Голови Правління, член Правління

  Народилася 24 квітня 1978 у м. Омськ.

  Освіта:

  У 1995 році закінчила ЗОШ № 40 м. Запоріжжя зі срібною медаллю, в 2001 році отримала ступінь магістра економіки (ЗДІА, закінчила з Червоним дипломом), має вищу управлінську ступінь Executive МВА (2010, Міжнародний Інститут Бізнесу, м. Київ).

  Кар‘єра:

  У 2000 році почала свою трудову діяльність з посади спеціаліста департаменту страхування Страхової Компанії «Вексель - Фінансово-Страховий Альянс» (в подальшому, після перейменування - СК «ВЕСКО»).

  У 2002 році призначена на посаду заступника директора Запорізької філії СК «ВЕСКО».

  З 2008 року керує Запорізькою філією СК «AXA Страхування» на посаді директора. У 2010 році перемогла у рейтинговому конкурсі «Найуспішніша і найвпливовіша жінка м. Запоріжжя», ставши першою в номінації «Жінка-керівник».

  У 2011 - 2013 роках обіймає посаду заступника Віце-Президента з розвитку продажів АТ СК «АХА Страхування » (Deputy Chief Distributional Office), займаючись організацією продажів у регіональній мережі Компанії.

  У 2013 році приймає рішення спільно з іншими членами своєї команди (більше 150 осіб центрального офісу та регіональної мережі) покинути СК «АХА Страхування» і переходить в СК «Арсенал Страхування» на позицію Заступника Голови Правління з продажів, члена Правління.

  Наукова діяльність:

  З 2011 року є членом Advisory Board Міжнародного Інституту Бізнесу, м. Київ, беручи активну участь в аналізі, оцінці та коригуванні навчальних програм бізнес-школи МІБ: MBA, Executive MBA та International MBA.

  Спеціалізується в області ефективності управління бізнес-процесами, має ряд наукових публікацій на цю тему, часто виступає в якості експерта і спікера на заходах організованих відомими бізнес-школами.  Наглядова рада  Олександр Солоп
  Голова Наглядової Ради


  Максим Туз
  Член Наглядової ради


  Коверник Вадим
  Член Наглядової ради


  Олександр Солоп
  Голова Наглядової Ради
  Максим Туз
  Член Наглядової ради
  Коверник Вадим
  Член Наглядової ради


  Олександр Cолоп

  Голова Наглядової Ради

  Народився 28 листопада 1978 року в м. Луганськ.

  Освіта:

  У 2000 році здобув диплом бакалавра за фахом «фінанси» Київського Національного Економічного Університету, у 2001 році отримав кваліфікацію магістра за спеціальністю «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» у Європейському університеті фінансів. Кваліфікація магістра за фахом «право» у Міжрегіональній академії управління персоналом (2011-2014 роках навчання).

  Кар’єра:

  З вересня 1996 року розпочав свою кар’єру у АКБ «Денді». Протягом 2-х років займав посади провідного економіста відділу інвестиційних паперів та фондових операцій, економіста кредитного відділу, бухгалтера-операціоніст відділу грошово-розрахункових операцій на умовах, передбачених контрактом.

  У жовтні 1998 року обійняв посаду менеджера у ТОВ «Центр ділового співробітництва», звідки перейшов у травні 1999 року у ЗАТ ТД «Етанол» (м. Київ) на посаду менеджера департаменту спиртової продукції і нафтопродуктів.

  З березня 2001 року по грудень 2002 року був призначений директором Південного відділення АКБ «Правекс-Банк».

  В 2004 році обійняв посаду заступника директора Київського філіалу КФ ЗАТ СК «ВЕСКО».

  В 2005 році переведений на посаду директора Київського філіалу КФ ЗАТ СК «ВЕСКО».

  В січні 2008 року став заступником Голови Правління з розвитку продажів в Києві та Київській області – директор КФ АТ СК «АХА Страхування».

  З жовтня 2012 року − Голова Наглядової Ради ПрАТ СК «Арсенал Страхування».
  Максим Туз

  Член Наглядової ради

  Народився 14 грудня 1969 році у м. Запоріжжя.

  Освіта:

  У 1987 році закінчив середню школу № 95 м. Запоріжжя.

  Два роки відслужив строкову службу в Радянській Армії.

  У 1990 році вступив до Харківського Державний Університет, соціологічний факультет. Будучи студентом 5-го курсу Університету паралельно почав свою трудову діяльність у КБ «ПриватБанк».

  В 1995 році поступив на роботу на посаду економіста СК «Весна-Поліс», де і пропрацював 5 років.

  Наприкінці 1999 року перейшов в СК «ВЕСКО» (на той час СК «Вексель–ФСА», до перейменування) на позицію провідного фахівця. Кар'єра в компанії розвивалася стрімко і вже в 2001 році зайняв позицію Директора Дніпропетровського філіалу СК «ВЕСКО» (саме Дніпропетровська філія була першим кроком у розвитку регіональної мережі СК «ВЕСКО»). Наступні 5 років беззмінно керував філією, вивівши її на ключові позиції в бізнесі всієї компанії.

  У листопаді 2006 році, рівно за рік до продажу СК «ВЕСКО» французької страхової групи «AXA GROUP» залишає компанію і створює власну страхову компанію СК «Арсенал Страхування» (до перейменування та переведення центрального офісу з Дніпропетровська до Києва в 2010 році - СК «Арсенал–Дніпро»), одночасно ставши її першим Головою Правління.

  У 2011році нагороджений Дипломом Лауреата Національної Премії «Insurance TOP» у сфері страхування в номінації «Найкращий топ-менеджер страхового ринку України».

  Після приєднання в 2012 році до команди СК «Арсенал Страхування» топ-менеджерів, колег по трудової діяльності в СК «ВЕСКО» (Авдєєва С.А., Солопа А.А. і Авдєєвої М.Є.) поступається позицією Голови Правління Авдєєву С.О. і в січні 2013 року займає посаду Члена Наглядової Ради.
  Коверник Вадим

  Закінчив економічний факультет Запорізького державного університету. Навчання в університеті поєднував з посадою фінансового директора приватного підприємства «Агросинтез» і вже в 1999 році обійняв посаду генерального директора цієї корпорації. У 2008 році вирішив зайнятися власною справою і став співвласником компанії «Бізон-Тех 2006», а незабаром разом з партнером почав створювати агрохолдинг LANDFORT, який після об'єднався з усіма іншими активами ГК BKW.