СК "Арсенал Страхование" - Новини - Вогняний рік: «Арсенал Страхування» виплатила 16 млн. гривень за збиток від чергової великої пожежі
  UA  
 • UA
 • RU
 • EN
 • Зателефонуйте мені
  Відправити


 • Новини
 • Персони
 • Блог
 • Контакти
 • Новини
 • Персони
 • Блог

 • Контакти
 • Вогняний рік: «Арсенал Страхування» виплатила 16 млн. гривень за збиток від чергової великої пожежі

  09/01/2019

  Наприкінці грудня 2018 року СК «Арсенал Страхування» завершила процедуру відшкодування збитків від великої пожежі на заводі «Харківпласт». Після страхової виплати можна говорити про позитивне завершення цієї історії: завдяки зусиллям пожежників на підприємстві не було загиблих і постраждалих, а страхова компанія компенсувала заводу 16 млн. гривень за матеріальні втрати.

  Нагадаємо, пожежа сталася у Холодногірському районі Харкова майже рік тому, у вересні 2017 року, у 3-поверховому будинку з виробництва пакувальних матеріалів, і охопила понад 3 тис. кв. м. Через вогонь постраждала велика кількість складного технологічного обладнання і товарних запасів.

  «Фактично, врегулювання збитку як таке проведене в максимально стислий термін - ми почали роботу у вересні 2018 го і закінчили її за 3 місяці. Більше часу зайняли підготовчі процедури, але у випадку з такою масштабною пожежею це є очікуваним: треба було дочекатися, коли завершиться розслідування всіх обставин цього займання компетентними органами, а також зібрати підтверджуючі документи для розрахунку розміру збитків. Головне, що з клієнтом досягнуті усі домовленості щодо суми та порядку виплати, «потиснуті руки», і на сьогодні збитки компенсовані в повному обсязі. Страхове відшкодування дозволить підприємству відновити свою виробничу діяльність вже у 2019-му році», – прокоментував ситуацію директор департаменту врегулювання збитків регіональної мережі СК «Арсенал Страхування» Костянтин Палазов.

  Нагадаємо, що у третьому кварталі 2018 року СК «Арсенал Страхування» також брала участь у врегулюванні збитків за однією з найбільш значних виробничих пожеж в Україні. Компанія сплатила 8,5 млн. грн. за шкоду від вогню на заводі фармацевтичної компанії «Biopharma» в м. Біла Церква Київської області.

  У компанії відзначають, що кількість страхових випадків, пов'язаних з вогнем, останнім часом істотно зросла: «У 2017 році ми відшкодували страхувальникам збитки за 10 подіями, що були спричинені пожежами. А в 2018-му році, який тільки-но завершився, у нас було вже 18 таких виплат», – розповідає заступник голови правління СК «Арсенал Страхування» Антоніна Яковенко.

  Резонансні випадки пожеж – одна з причин, яка привертає увагу суспільства та бізнесу до страхового захисту від вогневих ризиків. Так, за 9 місяців 2018 року СК «Арсенал Страхування» залучила понад 201 млн. грн. страхових премій за цим напрямком (зростання у 3,7 разів). Але при цьому експерти компанії акцентують: незалежно від наявності страхового полісу, профілактика пожеж та дотримання техніки безпеки мають залишатися одним з пріоритетів ризик-менеджменту, особливо для виробничих компаній.

  «Дуже часто пожежа тягне за собою не лише прямі збитки, а й втрату доходу через зупинку виробництва, зрив бізнес-планів, а ще й репутаційні втрати – наприклад, через вимушене невиконання зобов'язань перед партнерами. Не завжди ці ризики застраховані в комплексі, а деякі з них просто не можна передати на страхування, навіть найбільш надійній компанії. Тому ми радимо діяти комплексно: страхувати майно на випадок пожежі та впроваджувати заходи протипожежної безпеки. До речі, якщо для розробки таких заходів потрібна допомога – клієнти СК «Арсенал Страхування» завжди можуть на неї розраховувати: ми розробимо повний комплекс рекомендацій щодо запобігання пожеж для будь-якого підприємства або об'єкта страхового захисту», – додає Костянтин Палазов.


  Довідка про компанію:

  СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) - компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 2 млн. грн. Середній термін виплат по масовим збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

  Прес-служба:

  тел.: (044) 502-67-37 (вн. тел: 62-37)

  моб.:(063) 679-36-18

  press@arsenal-strahovanie.com


  Вам буде цікаво
  ​Ризикуючи власною шкурою (рос.)
  13/05/2020
  Детальнiше
  СК «Арсенал Страхування» виплатила 35 млн страхового відшкодування за пошкодження пожежею на складі Klion Group
  10/02/2020
  Детальнiше
  СК "Арсенал Страхування" – лідер у страхуванні майна
  04/02/2020
  Детальнiше