UA
Зателефонуйте мені
Відправити


 • Новини
 • Персони
 • Заходи
 • Галерея
 • Контакти
 • Новини
 • Персони
 • Заходи

 • Галерея
 • Контакти
 • Ударна доза вітаміну «С»

  03/04/2015

  Трохи історії

  Той, хто був хоча б раз в Італії, − знає про існування давньої традиції проведення карнавалу і жартівливих боїв, які проводяться в північному італійському місті Іврея. У народі такі заходи називають − «Битва апельсинів»або «Цитрусові бої».

  Головною традицією є метання апельсинів один в одного учасниками двох організованих заздалегідь груп.

  Одягнені в традиційні костюми королівської гвардії, люди шпурляють апельсини в атакуючих їх за допомогою цитрусів суперників. «Цитрусові бої» відтворюють протистояння між королівською вартою і городянами, які повстали проти жорстокого правителя, що відбувалися ще в середині століття.

  Туристи люблять відвідувати це місто і захоплено стежити за тим, як проходить турнір, а іноді й активно беруть участь у ньому.

  Мабуть саме ця італійська традиція надихнула і героїв нашої історії.

  Спроба інтеграції традицій і українські реалії

  В одній з квартир, в місті Хмельницькому, під час відсутності батьків, два підлітки вирішили влаштувати змагання з метання апельсинів

  На жаль, турнір тривав недовго. Всьому виною виявився екран нещодавно купленого телевізора LG, який тріснув від прямого попадання в нього «ударної дози вітаміну «С».

  Коли батьки повернулися, то, звичайно, були засмучені результатом розваг дітей.

  «Як не дивно, в такі моменти клієнти згадують про гарантію виробника, яка, на жаль, не покриває подібні ризики». − зазначає Директор Департаменту розвитку альтернативних продажів «СК «Арсенал Страхування», Олена Суторміна.

  «Ми відстежуємо попит на ринку і, під час розробки програм страхування техніки, наша компанія завжди дивиться на крок вперед, передбачаючи найбільш актуальні ризики, що виникають у Клієнтів при експлуатації техніки. Саме тому, страхові продукти «Майстер Сервіс» та "Негарантійна поломка" покривають ті випадки, які не потрапляють під дію гарантії виробника.

  Завдяки наполегливій рекомендації продавця-консультанта торговельної мережі «Фокстрот», придбати захист «Майстер Сервіс» для нового телевізора, у цієї родини є можливість відремонтувати телевізор за рахунок страхової компанії".


  Вам буде цікаво
  СК «Арсенал Страхування» підвели підсумки 1 півріччя 2018 року. Стійке зростання ключових показників
  10/08/2018
  Детальнiше
  СК «Арсенал Страхування» нагороджена званням «Виплата року» за версією журналу «Бізнес»
  04/05/2018
  Детальнiше
  СК «Арсенал Страхування» найбільшою кількістю голосів знову переобрана до Президії МТСБУ
  19/04/2018
  Детальнiше

  Про компанію
  Прес-центр
  Наші послуги
  Інформація
  Додатково
  Ми в соцмережах