СК "Арсенал Страхование" - Новини - Страхова компанія «Арсенал Страхування» створила власний асистанс для цілодобової підтримки клієнтів з добровільного медичного страхування (ДМС)
UA
Зателефонуйте мені
Відправити


 • Новини
 • Персони
 • Блог
 • Контакти
 • Новини
 • Персони
 • Блог

 • Контакти
 • Страхова компанія «Арсенал Страхування» створила власний асистанс для цілодобової підтримки клієнтів з добровільного медичного страхування (ДМС)

  20/11/2015

  СК «Арсенал Страхування» на початку листопада зареєструвала власну асистанську компанію — «Арсенал Асистанс», яка буде займатися цілодобовою підтримкою клієнтів за договорами медичного страхування.

  «Арсенал Асистанс», як класичний медасистанс, буде забезпечувати організацію та оплату медичної допомоги застрахованим за програмами ДМС, а також супровід їх в медустановах протягом всього курсу лікування. Компанія декларує обов'язкове персоналізоване ставлення до клієнта при наданні медичних і сервісних послуг.

  Директором нової компанії призначена Алла Чорненька, висококваліфікований фахівець з досвідом роботи в страховій медицині понад 7 років, має ступінь магістра медицини.

  «Основне завдання «Арсенал Асистанс» — не просто організувати медичну допомогу клієнтам, але й зробити її максимально якісною, зручною і комфортною для кожного застрахованого, — заявив Голова Правління СК «Арсенал Страхування» Сергій Авдєєв. — Використовуючи унікальні технології, ми зможемо забезпечити високу якість послуг і оперативно надати допомогу страхувальникові».

  Завдяки «хмарним» технологіям IT-платформа «Арсенал Асистанс» є стійкою до великих навантажень без зниження якості і швидкості роботи системи. Клієнт зможе додзвонитися до лікарів-координаторів за 15-30 секунд, адже багатоканальні телефонні лінії забезпечують відсутність «зайнятих» ліній. А наявність функції «call-back» унеможливлює появу необроблених пропущених дзвінків на гарячу лінію. Автоматичне sms-оповіщення нагадує застрахованим про візит до лікаря або про діагностичні обстеження, а спеціальна програма забезпечує лікарям-координаторам швидкий пошук медустанов, лікарів-фахівців, аптек в будь-якому районі країни.

  «Наші лікарі-координатори здійснюють постійний контроль стану здоров'я застрахованих та рівня задоволеності якістю сервісу. При амбулаторному лікуванні — кожні 3 дні, а при стаціонарному — щодня», — повідомила директор «Арсенал Асистанс» Алла Чорненька.

  Однією з ключових переваг «Арсенал Страхування» є те, що в асистанський центр клієнти можуть звернутися за допомогою навіть при відсутності страхової події, а їхні родичі, у яких немає страхового полісу, — скористатися безкоштовними сервісними послугами організації медичної допомоги. В стандарти обслуговування входить повний супровід застрахованого лікарями-координаторами. При необхідності координатори допоможуть організувати доставку медикаментів, діагностику або лікарський огляд, за які клієнт заплатить самостійно.

  «Ми гарантуємо оперативне та ефективне надання допомоги постраждалим, уважне ставлення до всіх звернень, якісний контроль наданих послуг і виставлених рахунків», — підтвердила Алла Чорненька.

  На сьогодні кількість співробітників «Арсенал Асистанс» становить 23 особи. З них 16 осіб — лікарі-координатори з медичною освітою та досвідом роботи в медичних установах. Всі оператори, які здійснюють прийом вхідних дзвінків, мають вищу медичну освіту, а співробітники, що займаються організацією доставки медичних препаратів, мають середню медичну освіту.


  Вам буде цікаво
  ​Ризикуючи власною шкурою (рос.)
  13/05/2020
  Детальнiше
  СК «Арсенал Страхування» виплатила 35 млн страхового відшкодування за пошкодження пожежею на складі Klion Group
  10/02/2020
  Детальнiше
  СК "Арсенал Страхування" – лідер у страхуванні майна
  04/02/2020
  Детальнiше