СК "Арсенал Страхование" - Новини - СК «Арсенал Страхування» виповнилося 12 років
  UA  
 • UA
 • RU
 • EN
 • Зателефонуйте мені
  Відправити


 • Новини
 • Персони
 • Блог
 • Контакти
 • Новини
 • Персони
 • Блог

 • Контакти
 • СК «Арсенал Страхування» виповнилося 12 років

  11/12/2017

  Любі друзі!

  9 грудня "Арсенал Страхування" виповнилося 12 років.

  Замість традиційного привітання з тим, що ми кращі (адже це одкровення не відкриється нам саме сьогодні), ми хотіли б дати кілька Лайфхак як ключовим менеджерам нашої компанії, так і тим, хто тільки починає свій шлях в цьому бізнесі. Не приймайте близько до серця, якщо раптом вони здадуться вам кілька різкими або прямолінійними.

  1. Будьте відкритими і доступними - тому, що в нашому бізнесі своєчасна реакція менеджменту на виниклу ситуацію краще зваженого, грамотного, але запізнілого рішення, коли вже нічого не можна змінити. Ви все знаєте, що ми ніколи не вибудовували "стін з куленепробивного скла" між собою і своєю численною командою. В наші кабінети можна приходити з важливими і терміновими питаннями кожного працівника без попереднього запису в будь-який день, і секретар нікого не зупинить. У телефонному режимі ми доступні 24/7. Абсолютно будь-хто може написати в ФБ. Поки інші насолоджуються своєю значимістю і милуються "короною", як можна частіше будьте в open-space, як можна ближче до тих, хто не в теорії, а на практиці бере участь в нашому бізнесі. І до біса "прийомні дні"! Є проблема - виріши її! Сьогодні. Зараз.

  2. Це здасться дивним тому, що очевидно. Але тим не менш. Ми всі зібралися тут не заради розваги, а заради кінцевого результату, вираженого в грошах і відсотках ринкової частки. У нас є мета і чіткий план як це зробити. Завдання кожного з нас - це ланки ланцюга, поставленого перед компанією плану. Виконуйте кожен свій план, а в особливості план продажів. Не зупиняйтеся і не спотикатися на цьому шляху. Якщо ви працюєте безпосередньо в продажах і почули фразу "спасибі, ми обов'язково будемо мати вас на увазі», не обманюйте себе, приймаючи її за чисту монету, а просто знайте - вас послали. Не бійтеся цікавитися у клієнтів прямо "як саме ми можемо поліпшити наші пропозиції, щоб ви зупинили свій вибір на нас?" - в продажах краще бути трохи нав'язливими, ніж делікатними.

  3. Будьте обережні з двома розхожими постулатами: "приймайте помилки як досвід, працюючи з їх наслідками" і "ведіть переговори по методу win-win". Обидва - вигадки тих, хто намагається створити психологічний комфорт для себе і не відчувати почуття провини. У першому випадку за помилку, в другому - за те, що не зміг досягти максимуму. Вкрай гальмує розвиток бізнесу.

  4. Керівник повинен прийти на роботу, сісти за робочий стіл і мати час подумати. Повна маячня! Думати вкрай важливо! Але темп бізнесу зараз такий, що, як і багато іншого, думати потрібно паралельно з робочим процесом. В крайньому випадку для цього є ніч. А в робочий час завдання керівника - вирішувати питання. Особливо лінійного.

  5. "Ніколи не їжте поодинці" - 100% -а істина. Не витрачайте даремно час, обідаючи один з одним! Їжте і вечеряйте виключно з клієнтами або партнерами. Це запорука симпатії і міцних відносин. Приїжджаючи в регіональну дирекцію, перше, що я роблю, це прошу її керівника організувати обід в одному з найжвавіших ресторанів міста. Там, де збираються представники "від бізнесу". У кожному місті є такі місця. Навіщо мені це? Все просто. Я хочу побачити скільком людям потисне руку директор Дирекції (а він для мене -представник акціонерів в регіоні), до скільком столиків він підійде. Згідно цього маркера, я роблю висновок про можливості розвитку компанії на цьому ринку.

  6. Вчіться безперервно! Закінченої вищої освіти вже не існує. Воно може бути тільки незакінченим. Але не покладайтеся на тренінги, семінари, бізнес-івенти та інше. Краще ставитися до них зі здоровим скептицизмом - це всього лише можливість розважитися посеред робочих буднів. Найкращий бізнес-тренер знаходиться поруч з вами. Можливо це керівник Вашого підрозділу, можливо колега з сусіднього департаменту. Позначте того, хто є авторитетом не тільки у вашій області, але і для Вас особисто, і кожен день потрібно описувати йому конкретну бізнес-ситуацію і приставайте з питанням: "А як би вирулив з усього цього саме ти?" Повірте, левову частку бізнес-кейсів ця людина вже проходив! Збирайте практичні рецепти від таких людей, людей-легенд своєї справи, і поступово ви отримаєте унікальні навички і теж навчитеся.

  7. У бізнесі як у спорті. Без спортивної злості нічого не вийде. Не бійтеся замахнуться на неймовірне. Складіть перелік "бажань". Підстройте під нього плани на тиждень, місяць, рік. У них повинні бути конкретні цифри, терміни, назви тих компаній, яких ви хочете отримати в клієнти, і назви ваших конкурентів, яких потрібно вигнати з цих компаній. Ось саме так жорстко.

  8. Всі співбесіди проводите тільки особисто. Особливо на провідні позиції. HR, на жаль, не зможе Вам допомогти в підборі стоять людей. Ніхто, крім вас самих, не зможе визначити рівень цінності, який відбувається з конкретного набору якостей, що представляють собою ключові інгредієнти особистості. Якщо ви в розгубленості перед лицем вибору між двома рівними, на ваш погляд, професіоналами - візьміть на роботу самого нерозпещеного.

  9. Дайте "зелене світло" талантам! На який ієрархічної щаблі ви б не знаходилися зараз - у вас в руках всі шанси! Не сумнівайтеся - кожен з вас може стати ким завгодно в стінах нашої компанії! Директори наших провідних дирекцій не дадуть збрехати, ми завжди стверджували їм в обличчя, якщо раптом ми зрозуміємо, що хтось із вас готовий замінити когось із нас і здатний управляти бізнесом більш ефективно і талановито, ми підемо з менеджменту і звільнимо місце!

  10. Пам'ятайте найголовніше! Літак злітає проти вітру. Буде важко. Будуть потрібні сили і воля, бо кожен день доведеться здійснювати надзусилля. Конкуренти не дрімають. Вони створюють нам проблеми. І це добре. Значить, ми набираємо висоту!

  У добру путь, друзі! З днем народження, улюблена Компанія! Ми горді бути частиною нашої такої чудової, творчої і амбітної команди!


  Вам буде цікаво
  ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності
  16/12/2022
  Детальнiше
  До уваги клієнтів ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»
  30/08/2022
  Детальнiше
  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РОБОТУ ПрАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» з 24 лютого 2022 року ВРАХОВУЮЧИ ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ
  24/02/2022
  Детальнiше