СК "Арсенал Страхование" - Новини - Шановні співробітники
  UA  
 • UA
 • RU
 • EN
 • Зателефонуйте мені
  Відправити


 • Новини
 • Персони
 • Блог
 • Контакти
 • Новини
 • Персони
 • Блог

 • Контакти
 • Шановні співробітники

  01/07/2015

  Шановні співробітники

  Донецької дирекції ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»!

  З метою запобігання небезпеки життю і здоров’ю співробітників Донецької Дирекції, Страхувальників, застрахованих осіб, а також з метою забезпечення робочими місцями співробітників Донецької дирекції товариства у період до закінчення антитерористичної операції, Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» повідомляє, що до закінчення антитерористичної операції в Донецькій області, планується переміщення представництва Товариства з населеного пункту (м.Донецьк), на території якого органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (тимчасово неконтрольована територія), у населений пункт, на території якого органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі. У зв’язку з цим, з 09.09.2015 року тимчасовим місцем розташування Донецької дирекції ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ», де будуть розміщені робочі місця всіх співробітників Дирекції, буде: Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Харлампієвська, 17/25.

  Враховуючи складність переміщення осіб в зоні АТО (відповідно до «Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей»), небезпеку для життя і здоров’я співробітників, яка існує в зоні проведення антитерористичної операції і може додатково виникнути у зв’язку з переміщенням з місця перебування до тимчасового місця розташування Донецької дирекції ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ», керуючись рекомендаціями Мінсоцполітики України, Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» повідомляє, що в разі відсутності на робочому місці (за тимчасовим місцем розташування Донецької дирекції), співробітників Донецької дирекції, за співробітниками Донецької дирекції ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ», у разі їх невиходу на роботу, у будь-якому разі будуть зберігатись робочі місця та посади до завершення антитерористичної операції.

  Також повідомляємо, що відповідно до Положення про Донецьку дирекцію ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» від 24.02.2012 р., а також за погодженням з Наглядовою Радою ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ», з 09.09.2015 року Генеральним Директором Донецької дирекції ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» буде призначено Коровіна Назара Валерійовича, з наділенням його повноваженнями, визначеними для цієї посади Положенням про Донецьку дирекцію ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ». З моменту призначення на посаду на Генерального Директора Донецької Дирекції ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» буде покладено обов’язок забезпечити подання відомостей, необхідних для ведення табелю обліку робочого часу співробітників Донецької дирекції до Департаменту управління персоналом Товариством. При цьому в табелі обліку робочого часу щодо співробітників дирекції, які не виходять на роботу в зоні проведення антитерористичної операції до моменту її закінчення за тимчасовим місцем розташування Донецької дирекції, такі неявки як прогули відмічатись не будуть. Керуючись рекомендаціями Мінсоцполітики України, ці неявки на роботу будуть відмічатись умовним позначенням «НЗ» - неявка по нез’ясованим причинам.

  Дане повідомлення є офіційним повідомленням співробітників про тимчасову майбутню зміну місця розташування Донецької дирекції ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ», оскільки відповідно до Указу Президента України від 14 листопада 2014 року № 875/2014 «Про рішення ради національної безпеки і оборони України від 04 листопада 2014 року «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях», розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» (зі змінами), УДППЗ «Укрпошта» не здійснює пересилання пошти до м. Донецьк, а тому здійснити відповідне індивідуальне повідомлення співробітників Донецької дирекції шляхом надсилання поштового відправлення за місцем їх реєстрації не вбачається можливим.


  Вам буде цікаво
  ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності
  16/12/2022
  Детальнiше
  До уваги клієнтів ПРАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»
  30/08/2022
  Детальнiше
  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РОБОТУ ПрАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» з 24 лютого 2022 року ВРАХОВУЮЧИ ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ
  24/02/2022
  Детальнiше