СК "Арсенал Страхование" - Новини - Колл-центр «Арсенал Страхування» увійшов у ТОП-5 за якістю телефонного сервісу серед страховиків України
UA
Зателефонуйте мені
Відправити


 • Новини
 • Персони
 • Заходи
 • Галерея
 • Контакти
 • Новини
 • Персони
 • Заходи

 • Галерея
 • Контакти
 • Колл-центр «Арсенал Страхування» увійшов у ТОП-5 за якістю телефонного сервісу серед страховиків України

  27/02/2016

  Українська Асоціація директ маркетингу презентувала результати дослідження якості телефонного обслуговування споживачів страхових компаній України за 2015 рік, за результатами якого страхова компанія «Арсенал Страхування» посіла 4-е місце в тематичних рейтингах «Управління спілкуванням в страхових компаніях» і «Процедурна частина».

  Асоціацією було проаналізовано роботу контакт-центрів ТОП-20 провідних страхових компаній, які були відібрані за розміром страхових виплат по ОСЦПВ. Головною метою дослідників була об'єктивна оцінка підсумків діяльності контакт-центрів за останній рік, визначення їх переваг та освітлення результатів серед населення країни.

  СК «Арсенал Страхування» створила свій персональний контакт-центр у 2015 році, який за рік зміг показати хороші результати, зайнявши високі позиції в ході перевірки.

  Крім високого рівня комунікації компанії з клієнтами, результати дослідження свідчать про надійність і якісний сервіс страхової компанії.

  «Не дивлячись на те, що контакт-центр не є відділом, який продає, наші процедури дозволяють правильно вибудувати бізнес-процеси: надати вичерпну інформаційну консультацію, мінімізувати втрату потенційних клієнтів і допомогти вирішити проблеми існуючим», – говорить начальник контакт-центру СК «Арсенал Страхування» Олександр Костецький.

  «Це пов'язано з тим, що наша компанія стандартизує процеси спілкування з клієнтом і дуже стежить за виконанням усіх вимог щодо якості обслуговування, починаючи з привітання і закінчуючи наданням зворотного зв'язку. У перспективі ми плануємо стати лідером у сфері телефонного сервісу серед українських страхових компаній. Тому компанія врахувала результати даного дослідження в роботі контакт-центру і визначила для себе зони росту», – заявив Костецький.

  Детальніше ознайомитися з рейтингом і його результатами можна за посиланням: http://forinsurer.com/news/16/02/22/33538


  Вам буде цікаво
  Здали аналізи, результати відмінні. СК Арсенал Страхування підвела підсумки 2018 року.
  12/04/2019
  Детальнiше
  СК «Арсенал Страхування» визнана автостраховиком року з КАСКО в Україні
  05/04/2019
  Детальнiше
  СК «Арсенал Страхування» виплатила 31 млн гривень великому агро-дистриб'ютору через крадіжку з його складів
  30/01/2019
  Детальнiше

  Про компанію
  Прес-центр
  Наші послуги
  Інформація
  Додатково
  Ми в соцмережах